Jak wesprzeć działalność Fundacji Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR

Jak przekazać pieniądze na rzecz TOPR

Możesz dokonać wpłaty na konto Fundacji, w danych przelewu podając:

ul. Piłsudskiego 63A, 34-500 Zakopane
Bank Pekao SA nr konta: 72 1240 5165 1111 0000 5227 9621

Jak przekazać 1% podatku na rzecz TOPR

W roku 2010 Fundacja Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR otrzymała status Organizacji Pożytku Publicznego. Teraz każdy może przekazać 1% podatku na działalność ratowniczą w Tatrach.

1% podatku to pomoc, którą możesz ofiarować NIC nie tracąc. W formularzach PIT należy tylko wpisać numer Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) 0000030706 oraz obliczoną kwotę 1% podatku. Urząd skarbowy sam przekaże Twój 1% na nasze konto.

Możesz także wyrazić zgodę na to, aby Urząd Skarbowy przekazał Fundacji Twoje dane: imię, nazwisko, adres oraz wysokość przekazanej kwoty. W tym celu należy wypełnić odpowiednią rubrykę w formularzu. Nie jest to jednak konieczne, decyzja należy do Ciebie.

Wspólnie z firmą GP Soft przygotowaliśmy program PIT Projekt 2015, dzięki któremu szybko, łatwo oraz bezpiecznie rozliczysz zeznanie podatkowe za 2015 rok.

PIT Projekt 2015

Program pozwala na wypełnienie, wydrukowanie lub przesłanie bezpośrednio do Urzędu Skarbowego formularza PIT za pomocą modułu eDeklaracje. Zachęcamy do jego pobrania.

Jak kupić Kalendarz TOPR na rok 2016

Dziękujemy za zakup Kalendarza. Cały dochód przeznaczony jest na wsparcie TOPR. Zapytania dotyczące statusu realizacji zamówień prosimy kierować na adres kalendarz@topr.pl.

Każda, nawet najmniejsza kwota, służy działalności statutowej Fundacji i poprawnie bezpieczeństwa w Tatrach.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy !!!