Jak wesprzeć działalność Fundacji Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR

Jak przekazać pieniądze na rzecz TOPR

Możesz dokonać wpłaty na konto Fundacji, w danych przelewu podając:

ul. Piłsudskiego 63A, 34-500 Zakopane
Bank Pekao SA nr konta: 72 1240 5165 1111 0000 5227 9621

Jak przekazać 1% podatku na rzecz TOPR

W roku 2010 Fundacja Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR otrzymała status Organizacji Pożytku Publicznego. Teraz każdy może przekazać 1% podatku na działalność ratowniczą w Tatrach.

1% podatku to pomoc, którą możesz ofiarować NIC nie tracąc. W formularzach PIT należy tylko wpisać numer Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) 0000030706 oraz obliczoną kwotę 1% podatku. Urząd skarbowy sam przekaże Twój 1% na nasze konto.

Możesz także wyrazić zgodę na to, aby Urząd Skarbowy przekazał Fundacji Twoje dane: imię, nazwisko, adres oraz wysokość przekazanej kwoty. W tym celu należy wypełnić odpowiednią rubrykę w formularzu. Nie jest to jednak konieczne, decyzja należy do Ciebie.

Każda, nawet najmniejsza kwota, służy działalności statutowej Fundacji i poprawnie bezpieczeństwa w Tatrach.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy !!!