Wesprzyj działalność Fundacji

Pamiętaj, że każda, nawet najmniejsza kwota, służy działalności statutowej Fundacji i poprawnie bezpieczeństwa w Tatrach.

O tym, co udało nam się zrealizować dzięki Waszej ofiarności możesz przeczytać tutaj.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!

Podaruj Swój 1 procent podatku

1% podatku to pomoc, którą możesz ofiarować nic nie tracąc. W formularzach PIT należy tylko wpisać numer Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) 0000030706 oraz obliczoną kwotę 1% podatku. Urząd Skarbowy sam przekaże Twój 1% na nasze konto.

Możesz także wyrazić zgodę na to, aby Urząd Skarbowy przekazał Fundacji Twoje dane: imię, nazwisko, adres oraz wysokość przekazanej kwoty. W tym celu należy wypełnić odpowiednią rubrykę w formularzu. Nie jest to jednak konieczne, decyzja należy do Ciebie.

PIT Projekt 2016

Wspólnie z firmą GP Soft przygotowaliśmy program PIT Projekt 2016, dzięki któremu szybko, łatwo oraz bezpiecznie rozliczysz zeznanie podatkowe za 2016 rok.

Program pozwala na wypełnienie, wydrukowanie lub przesłanie bezpośrednio do Urzędu Skarbowego formularza PIT za pomocą modułu eDeklaracje. Zachęcamy do jego pobrania.

Dokonaj wpłaty na konto bankowe

ul. Piłsudskiego 63A, 34‐500 Zakopane
Bank Pekao SA nr konta: 72 1240 5165 1111 0000 5227 9621