TOPR

Fundacja Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR

Wspieramy ratownictwo górskie w Tatrach

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, możesz podarować nam 1% Swojego podatku

TOPR
Jeden procent

Wesprzyj działalność Fundacji

Pamiętaj, że każda, nawet najmniejsza kwota, służy działalności statutowej Fundacji i poprawie bezpieczeństwa w Tatrach.

O tym, co udało nam się zrealizować dzięki Waszej ofiarności możesz przeczytać tutaj.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!

Podaruj Swój 1 procent podatku

1% podatku to pomoc, którą możesz ofiarować nic nie tracąc. W formularzach PIT należy tylko wpisać numer Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) 0000030706 oraz obliczoną kwotę 1% podatku. Urząd Skarbowy sam przekaże Twój 1% na nasze konto.

Możesz także wyrazić zgodę na to, aby Urząd Skarbowy przekazał Fundacji Twoje dane: imię, nazwisko, adres oraz wysokość przekazanej kwoty. W tym celu należy wypełnić odpowiednią rubrykę w formularzu. Nie jest to jednak konieczne, decyzja należy do Ciebie.

PIT Projekt 2017

Wspólnie z firmą GP Soft przygotowaliśmy program PIT Projekt 2017, dzięki któremu szybko, łatwo oraz bezpiecznie rozliczysz zeznanie podatkowe za 2017 rok.

Program pozwala na wypełnienie, wydrukowanie lub przesłanie bezpośrednio do Urzędu Skarbowego formularza PIT za pomocą modułu eDeklaracje.

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego.

Zachęcamy do jego pobrania.

Dokonaj wpłaty na konto bankowe

Fundacja Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR
ul. Piłsudskiego 63A, 34‐500 Zakopane
Bank Pekao SA nr konta: 72 1240 5165 1111 0000 5227 9621